Współpraca z instytucjami zewnętrznymi - Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego


Aktualności innych instytucji

Bezpłatny kurs pt. E-biznes i e-marketing w transgranicznej praktyce

Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej TATRY organizuje w ramach mikroprojektu dofinansowanego z Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020 bezpłatny kurs pt. E-biznes i e-marketing w transgranicznej praktyce.

Projekt WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI

INNOWATORZY SPOŁECZNI POSZUKIWANI! Czy wiedzą Państwo, że 43% osób młodych zarejestrowanych w Urzędzie Pracy nie może znaleźć pracy z powodu braku doświadczenia zawodowego? A niepełnosprawność jest ...

Projekt pn. „Praktyki w Niemczech”

Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT Sp. z o.o. realizuje projekt pn. Praktyki w Niemczech (V nabór).

Projekt pn.: Portugalski wzorzec piłkarski / Portuguese football pattern

Szanowni Państwo, W dniu 31 maja ruszył  nabór zgłoszeń do 4 tury uczestników projektu Portugalski wzorzec piłkarski / Portuguese football pattern . Nabór ogłoszony dnia 31 maja 2017 roku potrwa do 30 czerwca 2017 roku do godziny 17.00.

UWAGA KONKURS!

PRACODAWCO Zatrudniasz w swojej firmie kompetentnych i doświadczonych pracowników w różnym wieku? Wspierasz działania na rzecz wydłużenia aktywności zawodowej swoich pracowników? Chciałbyś opracować nową lub skutecznie wdrożyć już istniejącą strategię zarządzania wiekiem w swoim przedsiębiorstwie?

Zaproszenie do Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie

Szanowni Państwo! W czerwcu zapraszamy do Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie na warsztaty: Sztuka Planowania czasu (zgłoszenia do 16.06.2017) oraz Własna Firma(zgłoszenia do 20.06.2017).

Projekt pn. „Metamorfozy - kompleksowy program reintegracji społeczno-zawodowej mieszkańców Sądeczyzny”.

Fundacja Collegium Progressus realizuje projekt  „Metamorfozy - kompleksowy program reintegracji społeczno-zawodowej mieszkańców Sądeczyzny” dofinansowany ze środków Uni Europejskiej w ramach poddziałania 9.1.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Projekt pn. MOŻESZ WIĘCEJ - ZYSKAJ PRACĘ

FUNDACJA COLLEGIUM PROGRESSUS prowadzi drugi nabór uczestników do Projektu pn. „MOŻESZ WIĘCEJ – ZYSKAJ PRACĘ”. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w Projekcie serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dnia 16 maja 2017 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Gminy Łabowa (sala obrad)

Projekt pn. „BĘDĘ PRACOWAĆ!”

FUNDACJA COLLEGIUM PROGRESSUS prowadzi drugi nabór uczestników do Projektu pn. „BĘDĘ PRACOWAĆ!”. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w Projekcie serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dnia 23 maja 2017 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Gminy Łabowa (sala obrad)

Projekt pn. „Akademia Ekonomii Społecznej Korony Sądeckiej”.

W związku z realizacją projektu pn. „Akademia Ekonomii Społecznej Korony Sądeckiej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, zapraszamy do udziału w projekcie osoby...

Wyświetlanie 1 - 10 z 41 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę