Współpraca z instytucjami zewnętrznymi - Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego


Aktualności innych instytucji

Małopolska Nagroda Rynku Pracy

Szanowni Państwo,   miło nam poinformować, że po raz drugi został ogłoszony konkurs „Małopolska Nagroda Rynku Pracy". W tej edycji konkursu zostaną wyłonieni laureaci w kategoriach: Osobowość Rynku Pracy, Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników, Małopolski Pracodawca Roku...

Strefa Funduszy Europejskich Stary Sącz

Strefa Funduszy Europejskich, Stary Sącz - Rynek 6-10 września

Projekt wolontariatu europejskiego EVS

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego prowadzi aktualnie rekrutację osób chętnych do wyjazdu na wolontariat europejski (EVS).

Pierwsze w Polsce Narodowe Centrum Autyzmu w Stróżach

Drogi Przyjacielu Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym, w Stróżach powstaje Narodowe Centrum Autyzmu dla chorych dzieci i dorosłych jest inicjatywą Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach. Otwarcie ośrodka planowane jest na koniec roku 2018.

Bezpłatny kurs pt. E-biznes i e-marketing w transgranicznej praktyce

Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej TATRY organizuje w ramach mikroprojektu dofinansowanego z Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020 bezpłatny kurs pt. E-biznes i e-marketing w transgranicznej praktyce.

Projekt WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI

INNOWATORZY SPOŁECZNI POSZUKIWANI! Czy wiedzą Państwo, że 43% osób młodych zarejestrowanych w Urzędzie Pracy nie może znaleźć pracy z powodu braku doświadczenia zawodowego? A niepełnosprawność jest ...

Projekt pn. „Praktyki w Niemczech”

Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT Sp. z o.o. realizuje projekt pn. Praktyki w Niemczech (V nabór).

Projekt pn.: Portugalski wzorzec piłkarski / Portuguese football pattern

Szanowni Państwo, W dniu 31 maja ruszył  nabór zgłoszeń do 4 tury uczestników projektu Portugalski wzorzec piłkarski / Portuguese football pattern . Nabór ogłoszony dnia 31 maja 2017 roku potrwa do 30 czerwca 2017 roku do godziny 17.00.

UWAGA KONKURS!

PRACODAWCO Zatrudniasz w swojej firmie kompetentnych i doświadczonych pracowników w różnym wieku? Wspierasz działania na rzecz wydłużenia aktywności zawodowej swoich pracowników? Chciałbyś opracować nową lub skutecznie wdrożyć już istniejącą strategię zarządzania wiekiem w swoim przedsiębiorstwie?

Projekt pn. „Metamorfozy - kompleksowy program reintegracji społeczno-zawodowej mieszkańców Sądeczyzny”.

Fundacja Collegium Progressus realizuje projekt  „Metamorfozy - kompleksowy program reintegracji społeczno-zawodowej mieszkańców Sądeczyzny” dofinansowany ze środków Uni Europejskiej w ramach poddziałania 9.1.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Wyświetlanie 1 - 10 z 30 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę