Współpraca z instytucjami zewnętrznymi - Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego


Aktualności innych instytucji

Projekt "Rozwijanie, uzupełnianie i aktualizacja informacji o zawodach oraz jej upowszechnianie za pomocą nowoczesnych narzędzi komunikacji - INFODORADCA+"

Projekt "Rozwijanie, uzupełnianie i aktualizacja informacji o zawodach oraz jej upowszechnianie za pomocą nowoczesnych narzędzi komunikacji - INFORADCA+"

II EDYCJA PROJEKTU "OD SZKOLENIA DO ZATRUDNIENIA"

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Nowym Sączu zaprasza do udziału w projekcie "Od Szkolenia do Zatrudnienia"

Projekt "Kierunek Kariera"

Szansa na nawet 87% tańsze szkolenia językowe Brakuje Ci znajomości języka obcego? Może potrzebujesz go w pracy, a pracodawca nie może dofinansować Ci szkolenia? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Rekrutacja do projektu "Nowa praca - Nowe Możliwości"

Załączniki Nowa Praca - Nowe Możliwosci_ulotka.pdf

Projekt " Małopolskie gwarancje na rzecz aktywności społeczno-zawodowej"

Załączniki Małopolskie gwarancje.pdf

Udział w projekcie „Przygotowani do pracy - wykwalifikowani i kompetentni mieszkańcy subregionu sądeckiego”

Fundacja Collegium Progressus ma zaszczyt zaprosić do udziału w projekcie pn. „Przygotowani do pracy - wykwalifikowani i kompetentni mieszkańcy subregionu sądeckiego” realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 8 Oś Priorytetowa - Rynek Pracy, działanie 8.2 Aktywizacja zawodowa z...

Udział w projekcie "Będę pracować edycja 2"

Fundacja Collegium Progressus ma zaszczyt zaprosić do udziału w projekcie pn. „Będę pracować edycja 2” realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 8 Oś Priorytetowa - Rynek Pracy, działanie 8.2 Aktywizacja zawodowa z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Droga do zatrudnienia II-szczegóły projektu

Załączniki P.KD.Oferta projektu v.02.pdf P.KD Plakat A3.jpg

Zapraszamy do wzięcia udziału w BEZPŁATNYM projekcie pn." Bo jak nie my to kto II "

Firma ProBiznes Marta Krawczyk z siedzibą w Olkuszu od czerwca 2018 r. rozpoczęła realizację projektu Bo jak nie my to kto II. Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 8.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 r. Jeśli chcesz: Znaleźć...

Wkrótce ruszy nabór wniosków o dofinansowanie zatrudnienia niani dla dzieci w wieku do lat 3!

Samorząd Województwa Małopolskiego - Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie rozpoczął realizację projektu "Małopolska Niania 2.0", dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach 8 Osi Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Wyświetlanie 1 - 10 z 64 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę