Aktualności szkoleń - Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego


Zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – V edycja.

W dniu 17.03.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – V edycja.

Rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – V edycja.

W dniu 13.03.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – V edycja.

Zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – IV edycja.

W dniu 10.03.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – IV edycja.

Rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – IV edycja

W dniu 06.03.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – IV edycja.

Rozpoczęło się szkolenie pn.: „Kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodami MAG 135 i TIG 141".

W dniu 06.03.2017 roku w sali szkoleniowej ZTSH TISBUD przy ul. Jana Pawła II 35 w Nowym Sączu, rozpoczęło się szkolenie pn.: „Kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodami MAG 135 i TIG...

Zakończenie szkolenia pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – III edycja.

W dniu 24.02.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – III edycja.

Zakończenie szkolenia pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – II edycja.

W dniu 17.02.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – II edycja.

Rozpoczęcie szkolenia pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy" – III edycja.

W dniu 20.02.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – III edycja.

Rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – II edycja.

W dniu 13.02.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – II edycja. W szkoleniu...

Zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – I edycja.

W dniu 27.01.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – I edycja. W szkoleniu...

Wyświetlanie 1 - 10 z 140 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę