Aktualności szkoleń - Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego


Wykaz Porad Grupowych planowanych do realizacji przez Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego w trzecim kwartale 2019 r.

Wykaz Porad Grupowych planowanych do realizacji przez Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego w trzecim kwartale 2019 r.

Wykaz spotkań informacyjnych planowanych do realizacji przez Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego w trzecim kwartale 2019 r.

Wykaz spotkań informacyjnych planowanych do realizacji przez Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego w trzecim kwartale 2019 r.

Wykaz porad grupowych planowanych do realizacji przez Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego w I kwartale 2018 r.

Załączniki Wykaz porad grupowych planowanych do realizacji przez Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego w I kwartale 2018r.pdf

Rozpoczęła się kolejna edycja szkolenia pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy"

W dniu 23.10.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, rozpoczęła się kolejna edycja szkolenia pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy".

Rozpoczęła się kolejna edycja szkolenia pn: Organizacja i prowadzenie własnej firmy

W dniu 25.09.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, rozpoczęła się kolejna edycja szkolenia pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy”.

Zakończyło się szkolenie pn.: Organizacja i prowadzenie własnej firmy - XVIII edycja

W dniu 15.09.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – XVIII edycja.

Rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” - XVIII edycja

W dniu 11.09.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy" – XVIII edycja.

Rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” - XVII edycja

W dniu 21.08.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – XVII edycja.

Zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” - XVI edycja

W dniu 11.08.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – XVI edycja.

Rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” - XVI edycja

W dniu 07.08.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – XVI edycja.

Wyświetlanie 1 - 10 z 174 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę