Aktualności szkoleń - Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego


Zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” - XV edycja

W dniu 14.07.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – XV edycja.

Rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” - XV edycja

W dniu 10.07.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – XV edycja.

Zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” - XIV edycja

W dniu 30.06.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – XIV edycja.

Rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” - XIV edycja

W dniu 26.06.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – XIV edycja.

Zakończenie szkolenia pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – XIII edycja

W dniu 23.06.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy" – XIII edycja.

Rozpoczęło się szkolenie pn.: „Logistyk-spedytor w branży transportowej”

         W dniu 21 czerwca 2017 roku w sali szkoleniowej Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK" przy ul. Lwowskiej 9 w Nowym Sączu, rozpoczęło się szkolenie pn.: „Logistyk-spedytor...

Rozpoczęcie szkolenia pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – XIII edycja

W dniu 19.06.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – XIII edycja.

Zakończyło się szkolenie pn.: „Magazynier z uprawnieniami kierowcy wózków jezdniowych z napędem silnikowym”

12 czerwca 2017 roku w Przedstawicielstwie Centrum Szkolenia Zawodowego w Nowym Sączu przy ulicy Długosza  67 zakończyło się szkolenie pn.: „Magazynier z uprawnieniami kierowcy wózków jezdniowych z...

Zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – XII edycja

W dniu 09.06.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – XII edycja.

Rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – XII edycja

W dniu 05.06.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – XII edycja.

Wyświetlanie 1 - 10 z 164 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę