Aktualności szkoleń - Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego


Zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – VII edycja

W dniu 14.04.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – VII edycja.

Rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – VII edycja.

W dniu 10.04.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – VII edycja.

Rozpoczęło się szkolenie pn.: „Magazynier z uprawnieniami kierowcy wózków jezdniowych z napędem silnikowym”.

W dniu 05.04.2017 roku w sali szkoleniowej Stowarzyszenia Centrum Szkolenia Zawodowego w Gorlicach, Przedstawicielstwo w Nowym Sączu przy ul. Długosza 67, rozpoczęło się szkolenie pn.: „Magazynier z...

Zakończenie szkolenia pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – VI edycja.

W dniu 31.03.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – VI edycja.

Rozpoczęcie szkolenia pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy" – VI edycja.

W dniu 27.03.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy" – VI edycja.

Zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – V edycja.

W dniu 17.03.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – V edycja.

Rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – V edycja.

W dniu 13.03.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – V edycja.

Zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – IV edycja.

W dniu 10.03.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – IV edycja.

Rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – IV edycja

W dniu 06.03.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – IV edycja.

Rozpoczęło się szkolenie pn.: „Kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodami MAG 135 i TIG 141".

W dniu 06.03.2017 roku w sali szkoleniowej ZTSH TISBUD przy ul. Jana Pawła II 35 w Nowym Sączu, rozpoczęło się szkolenie pn.: „Kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodami MAG 135 i TIG...

Wyświetlanie 1 - 10 z 145 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę