Aktualności szkoleń - Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego


Zakończyło się szkolenie pn.: Organizacja i prowadzenie własnej firmy - XVIII edycja

W dniu 15.09.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – XVIII edycja.

Rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” - XVIII edycja

W dniu 11.09.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy" – XVIII edycja.

Rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” - XVII edycja

W dniu 21.08.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – XVII edycja.

Zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” - XVI edycja

W dniu 11.08.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – XVI edycja.

Rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” - XVI edycja

W dniu 07.08.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – XVI edycja.

Zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” - XV edycja

W dniu 14.07.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – XV edycja.

Rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” - XV edycja

W dniu 10.07.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – XV edycja.

Zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” - XIV edycja

W dniu 30.06.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – XIV edycja.

Rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” - XIV edycja

W dniu 26.06.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, rozpoczęło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – XIV edycja.

Zakończenie szkolenia pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy” – XIII edycja

W dniu 23.06.2017 roku w sali wykładowej Ochotniczego Hufca Pracy przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, zakończyło się szkolenie pn.: „Organizacja i prowadzenie własnej firmy" – XIII edycja.

Wyświetlanie 1 - 10 z 169 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę